Подушка-диск балансувальна 33 см 4FIZJO MED сенсомоторна масажна тренажер для фітнесу R_1840
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: R18407
+380 (98) 651-73-82
Kyivstar
- +380 (99) 364-31-95Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 7.5 см |
| Діаметр | 33 см |
| Довжина | 33 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте











