Стіл обідній круглий Bonro В-957-600 + 2 крісла В-173 FULL KD Комплект обідній R_1631
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: R16314_черный
+380 (98) 651-73-82
Kyivstar
- +380 (99) 364-31-95Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 720 мм |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








