Офісне крісло Prestige Xenos комп'ютерне для персоналу (крісло для комп'ютера операторське) R_0095 Червоний
2 180 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R0095красный
- +380 (99) 364-31-95Vodafone
Офісне крісло Prestige Xenos комп'ютерне для персоналу (крісло для комп'ютера операторське)
Кожен з нас стикається з необхідністю проводити час за столом, будь то робота в офісі, ігри за комп'ютером або читання улюбленої книги у вільний час. Дуже важливо забезпечити комфорт і підтримку для спини.
Для цих цілей Ви можете зупинити свій вибір саме на офісному кріслі Xenos Prestige G 4010. Виготовлено офісне крісло з хромованого металу, пластикові підлокітники. Сидіння та верх спинки оббиті тканиною, стійкою до механічних впливів. Сітчаста Спинка, завдяки чому повітря добре вентилюється. Офісне крісло Prestige Xenos оснащене механізмом регулювання висоти. П'ять коліщаток, виконаних з гуми, що не залишають слідів і вм'ятин на підлозі.
Крісло Prestige Xenos G 4010 чудово підійде для домашнього або офісного інтер'єру!
Характеристики
-
Крісло офісне G 4010
-
Матеріал: Тканинна основа
-
Каркас: Не монолітний
-
Підлокітники: Пластик
-
Хрестовина: Хромований метал (Зварне з'єднання)
-
Оббивка: Тканина
-
Тканина стійка до механічних впливів
-
Сітчаста спинка крісла добре пропускає повітря
-
Механізм: Газліфт (регулювання висоти)
-
Колір: Чорний
Розміри
-
Ширина крісла 47 см
-
Глибина крісла 47 см
-
Висота посадкової частини крісла 50 см
Доставка тільки Новою Поштою та лише територією України. САМОВИВОЗУ НЕМАЄ. Подробиці читайте в розділі "Доставка і оплата".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hegen |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Червоний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 47 см |
| Глибина крісла | 47 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 2 180 ₴







