


Стіл GardenLine Fenix Black 110*60*70 см садовий для балкону тераси саду R_2276
2 735 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R22760
- +380 (99) 364-31-95Vodafone
Стіл садовий GardenLine Fenix Black 110*60*70 см садовий для балкону тераси саду
Сучасний, стильний та довговічний металевий стіл. Він не вимагає складних процедур догляду чи обслуговування, вам потрібна лише м’яка тканина, вода або рідина для миття посуду, щоб тривалий час підтримувати їх у хорошому стані. У той же час він легкий і простий у зберіганні. Ідеально підходять для відпочинку на відкритому повітрі, на терасах та в альтанках.
Характеристики:
-
Практичний стіл для саду або тераси
-
Стільниця виготовлена з міцного загартованого скла
-
Сталеві профілі з порошковим покриттям
-
Підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання
-
Легко збирається
-
Розміри столу: 110*60*70 см.
Доставка тільки Новою Поштою та лише територією України. САМОВИВОЗУ НЕМАЄ. Подробиці читайте в розділі "Доставка і оплата".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 2 735 ₴


