Стіл садовий Kontrast MAJORKA Black 150x80х70 см для саду тераси кафе R_2379
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: R23795
- +380 (99) 364-31-95Vodafone
Стіл садовий Kontrast MAJORKA Black 150x80х70 см для саду тераси кафе
Сучасний, стильний та довговічний металевий стіл. Він не вимагає складних процедур догляду або обслуговування, вам потрібна лише м'яка тканина, вода або рідина для миття посуду, щоб тривалий час підтримувати їх у хорошому стані. У той же час він легкий та простий у зберіганні. Ідеально підходять для відпочинку на відкритому повітрі, на терасах та в альтанках.
Характеристики:
-
Практичний стіл для саду чи тераси
-
Стільниця виготовлена з міцного загартованого скла
-
Сталеві профілі з порошковим покриттям
-
Підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього використання
-
Легко збирається
-
Розміри столу: 150×80*70 см.
Доставка тільки Новою Поштою та лише територією України. САМОВИВОЗУ НЕМАЄ. Подробиці читайте в розділі “Доставка та оплата”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kontrast |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 16 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте









