Стіл + 4 крісла Fregat Milano Комплект для кухні R_2282
6 770 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R22820_белый
- +380 (99) 364-31-95Vodafone
Стіл + 4 крісла Fregat Milano Комплект для кухні
Елегантний комплект меблів у скандинавському стилі, що вражає своєю простотою та функціональністю.
Виготовлений із дерева та витончених деталей, цей комплект поєднує мінімалістичний дизайн з вишуканістю. Вдало підібрана колірна гамма і природні текстури дерева створюють атмосферу затишку та чистоти. Цей комплект ідеально підійде для сучасного і стильного інтер'єру, додаючи йому скандинавську легкість та гармонію.
Розміри столу:
-
Довжина: 120 см.
-
Ширина: 80 см.
-
Висота: 75,5 см.
-
Вага - 18 кг
Розміри стільця:
-
Загальна ширина: 46 см.
-
Загальна глибина: 54 см.
-
Висота загальна: 81 см.
-
Висота від землі до сидіння: 45 см.
-
Вага: 4 кг.
Доставка тільки Новою Поштою та лише територією України. САМОВИВОЗУ НЕМАЄ. Подробиці читайте в розділі "Доставка і оплата".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofotel |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Білий |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево, метал |
| Ніжки табурета | натуральне дерево |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розкладка стільниці | Ні |
- Ціна: 6 770 ₴










