
Матрац Марсель для складної розкладачки ліжка R_2528
950 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: R25297
+380 (98) 651-73-82
Kyivstar
- +380 (99) 364-31-95Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац Марсель для складної розкладачки ліжка
Матрац "Марсель" є досить популярним вибором і часто використовується для розкладачок завдяки своїм характеристикам та доступній ціні.
Характеристики:
-
Виробник: ТМ Сеня Україна (Харків)
-
Розмір: 195 х 80 х 7 см
-
Вага: 4,5 кг
Доставка тільки Новою Поштою та лише територією України. САМОВИВОЗУ НЕМАЄ. Подробиці читайте в розділі "Доставка і оплата".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сеня |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | Односпальний |
| Висота | 7 см |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 80 см |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


